KONST / Litografier / Grafiskt blad 13294139
nr 1329 4139
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Grafiskt blad, Pablo Picasso (1881-1973), Spanien, efter. Tryckt signatur. Numrerad 326/1000. Motivet: 35x25cm
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:55:22
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso